Aktualności

Teflonowe™ maty do grillowania

Przygotowania do sezonu grillowego w pełni! Z dumą informujemy, że przed nami pierwsza dostawa teflonowych mat do grillowania do jednej z największych sieci sklepów spożywczych w Europie.

Laminaty do produkcji tortilli

Nasz materiał FORLAM™ 1602PLY zawiera 2 warstwy tkaniny szklanej pokrytej PTFE, aby zapewnić zwiększoną stabilność wymiarową na liniach produkcyjnych tortilli.

2000szt arkuszy sit teflonowych

2000szt sit teflonowych do wędzenia ryb w zaledwie 5 dni!

Wzmocnione pasy do produkcji tortilli

Dążąc do perfekcji staramy się ciągle udoskonalać procesy produkcyjne i nasze wyroby. Dzięki wielu testom i próbom udało nam się zaprojektować materiał z Kevlaru® wykorzystywany do wzmocnień złącz Castellated, które przy tej samej grubości wykazują o ok 40% większą wytrzymałość w porównaniu z tradycyjnym Kevlarem®. Jest to bardzo istotne, ponieważ w przypadku taśm teflonowych do branży spożywczej złącze jest często najsłabszym ogniwem całej taśmy. Zaprojektowane przez nas złącze Castellated jest nie tylko idealnie gładkie bez widocznych zgrubień, ale również o wiele mocniejsze od konkurencyjnych rozwiązań.

Nowy materiał do przemysłu spożywczego

Wprowadzenie ulepszonej wersji materiałów dedykowanych dla produkcji tortilli zwiększający żywotność i odporność na tłuszcz