Grillowe maty teflonowe

 

Marka mat teflonowych™ Bake&Cook to idealne rozwiązanie zastąpienia folii aluminiowej i papieru do pieczenia w domowych kuchniach oraz ogrodowych grillach.


Nieprzywierająca powłoka teflonowa™ zapewnia wysoką trwałość, gotowość do wielorazowego użytku oraz możliwość pieczenia/smażenia bez dodatkowej
ilości tłuszczu. Zabezpiecza również sprzęty kuchenne oraz ruszty.

Uniwersalne maty teflonowe Forflon do bezpiecznego grillowania

 

Polecamy nasze grillowe maty teflonowe Forflon, które oferujemy jako producent, m.in. ze względu na ich szerokie zastosowanie. Z powodzeniem można je bowiem wykorzystywać do przygotowywania różnych produktów żywnościowych – doskonale nadają się do mięs, ryb, warzyw, owoców i innych artykułów. Wynika to m.in. z faktu pokrycia specjalnym nieprzywieralnym tworzywem termoplastycznym PTFE, które zachowuje wszystkie swoje właściwości nawet w bardzo wysokich temperaturach sięgających 180 stopni C.

Zalety grillowych mat teflonowych Forflon

 

O funkcjonalności naszych grillowych mat teflonowych Forflon decyduje natomiast możliwość dwustronnego użycia. Również prostota mycia ułatwia eksploatację materiału, który udostępniamy jako bezpośredni producent. Jeśli chodzi o czystość, użycie propanowego produktu pozwala też ograniczyć ryzyko zabrudzenia samego grilla. Zachęcamy do zamawiania oferowanych wyrobów także z uwagi na możliwość wielokrotnego użytku, co przekłada się na wymierne oszczędności finansowe. Zamiast za każdym razem kupować nowe tacki czy folie wystarczy sięgnąć po nasze artykuły, których można korzystać niejednokrotnie.

 

Za sprawą starannie dobranego składu pozbawionego toksycznych substancji grillowe maty teflonowe Forflon pochodzące wprost od producenta, którym jest nasza firma, nadają się do kontaktu z dowolną żywnością. Są obojętne dla wszelkiego rodzaju artykułów spożywczych m.in. z powodu braku kwasu PFOA. Aby utrzymać je w dobrym stanie przez długi czas, zalecamy mycie ręczne i unikanie krojenia jedzenia na ich powierzchni. Z kolei w razie przerwania ciągłości struktury materiału należy zaniechać jego użycia.

Właściwości